Rokotepakotteet, passit, lockdownit, sulkutoimet, maskipakot ja muut laittomat kansalaisten orjuuskoulutuksen vaiheet ovat saamassa australialaisten kärsivällisyyden loppumaan. Ihmiset kokoontuvat tuhansittain yhteen, vaikka se on hallinnon laittomilla määräyksillä kiellettyä.
Ihmiset, jotka ovat koko elämänsä olleet vapaita eivätkä ole tottuneet hallinnon tyranniaan, eivät aluksi tiedä mitä tehdä kun tyrannia nousee ja valtio poliiseineen kääntyy tavallisia lainkuuliaisia kansalaisia vastaan. Mutta vapaus voittaa aina lopulta tyrannian. Se vaatii vain, että ihmiset heräävät ja ymmärtävät toimia yhdessä tyranniaa vastaan.
Suomi liittyy ylpeästi NATO:n jäseneksi
ti 17.05. 23:26Li Andersson ja Petteri Orpo - notkeaselkärankaiset
ma 16.05. 19:32WEF:n Klaus Schwabin ja Yuval Hararin humpuukiajattelu esti terveysviranomaisia saavuttamasta korkeaa koronarokotuskattavuutta ympäri maailmaa
su 15.05. 13:00Riittävän ajoissa pois EU:sta
pe 13.05. 12:27Putin Hitlerin saappaissa
ti 10.05. 11:12