Vasemmiston kulttuurisota johtaa tasaista luiskaa pitkin totaaliseen narsistien pyörittämään sirkukseen ja kaaokseen. Kaikki tulevat puhumaan vain omista tuntemuksistaan ja faktoja ei virallisesti enää ole edes olemassa.
Kuunnelkaa huviksenne tämä vasemmiston poliittisen kokouksen taltiointi Kanadasta niin tiedätte millaista maailmaa kohti korkeimman oikeuden poliittinen tuomio on meitä taluttamassa hitaasti mutta varmasti.
Sen lisäksi että pitää jatkuvasti kertoa miltä tuntuu niin lisäksi kuuluu varmistaa että olettehan kaikki varmasti kuulleet kuinka erinomainen olen ollut omassa hyvyydessäni viime aikoina.
Onko Homeroksen Odysseialla merkitystä meille?
ma 31.08. 21:45
Mel K: "Nyt paljastumassa oleva salainen globaalihallitus otti huomaamattomasti hivuttamalla vallan lännen valtapiiriin kuuluneilta kansallisvaltioilta verkostoituneiden instituutioiden prosesseilla"
la 29.08. 16:06
Korkeintaan 20% Euroopan muslimeista jättää islamin
pe 28.08. 16:44
Suomalainen media on järkyttävän huono
la 27.09. 10:28
Onko suhteiden palauttaminen Venäjään mahdollista?
su 07.09. 18:20